AAA-dent


Profesionální zubní péče

MUDr. Jelena Lerchová
+420 235 514 444
+420 604 243 468

Ordinační hodiny

Pondělí 09:00 - 14:00
Úterý 09:00 - 14:00
Středa 09:00 - 14:00
Čtvrtek 09:00 - 14:00
Pátek 09:00 - 14:00
MUDr. Lerchová neordinuje 21.června, a během letních prázdnin: 15.-19.července, 29.7.-2.8. a 5.-9.srpna2024.
Přesvědčte se o kvalitě našich služeb

Praktické zubní lékařství

Naší hlavní prioritou je komplexní plánovaná a systematická péče o všechny členy rodiny včetně dětí jakéhokoliv věku. Sestavujeme plán léčby včetně konzultace celkových onemocnění. Zhotovujeme potřebnou rentgenovou dokumentaci a další vyšetření související s kvalitním následným ošetřováním kazů a jejich následků.

Preventivní stomatologie

Prevence je nejdůležitější součástí zdravotní péče o chrup a dutinu ústní u našich pacientů, proto klademe důraz na pravidelné instruktáže hygieny, odstraňování zubního kamene a plaku a informujeme o novinkách v péči o chrup včetně aktuálních možností našeho trhu.

Péče o dětské pacienty

Proškolený personál naší zubní ordinace ošetřuje dětské pacienty od narození do 15 let věku, obtížně spolupracující, těžko ošetřitelné a handicapované pacienty, s dokonalou profesionalitou odstraňujeme obavy a strach ze zubního ošetření u všech věkových skupin.

Estetická stomatologie

Vysoce estetické ošetření zubů bílými výplňovými materiály, čištění a leštění zubů, bělení zubů jak ordinačním tak i domácím systémem, konzultace estetických trendů v záchovné i protetické stomatologii.

Stomatologická protetika

Zhotovujeme fixní i snímatelné náhrady zubů při zachování estetických a funkčních kriterií současných nejmodernějších trendů na poli materiálů a technologií.

Endodoncie

Je metoda ošetření kořenového kanálku zubu a jeho následné zachování v chrupu s dlouhodobou prognozou prodloužení životnosti zubu mnohdy již indikovaného k extrakci. Vše provádíme špičkovými přístroji (strojová endodoncie) a ověřenými materiály, které zaručují stabilitu a hermetičnost kořenového plnění.

Výkony v celkové anestezii a analgosedaci

Náš personál citlivě přistupuje ke každému ošetřovanému pacientovi. V případě potřeby překonat strach ze zubního ošetření nebo nutnosti rychlého ošetření celého chrupu v jedné návštěvě bez dlouhých čekacích lhůt nabízíme ošetření v celkové anestesii nebo analgosedaci za přítomnosti atestovaného anesteziologa. Tyto výkony jsou rychlé, bezbolestné a bezpečné. Je možné je sjednat i v individuálních termínech dle požadavku pacienta.

Citlivý a vnímavý přístup

Náš proškolený a usměvavý personál se individuálně věnuje pohodě a klidu našich pacientů během ošetření. Řešíme úspěšně jejich strachy, stresy a obavy ze zubního ošetření. Pacienti se rádi vrací do našeho příjemného prostředí.