AAA-dent


Profesionální zubní péče

MUDr. Jelena Lerchová
+420 235 514 444
+420 604 243 468

Ordinační hodiny

Pondělí 09:00 - 14:00
Úterý 09:00 - 14:00
Středa 09:00 - 14:00
Čtvrtek 09:00 - 14:00
Pátek 09:00 - 14:00
MUDr. Lerchová neordinuje 21.června, a během letních prázdnin: 15.-19.července, 29.7.-2.8. a 5.-9.srpna2024.
Přesvědčte se o kvalitě našich služeb

 
Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Těším se na další návštěvu. Děkuji Jakub Pilař

Jakub Pilař

K paní zubařce jsme se dostali po nepříjemné zkušenosti ve FN Motol, kam dceru (5 let) odeslal náš zubař s nálepkou “nespolupracující”. V Motole analgosedace, kterou dcera stejně prořvala a kaz, jak jsme zjistili později, opraven špatně. S paní zubařkou Lerchovou díky jejímu uzasnemu přístupu dcera krásne spolupracovala a zoubek opraven bez pláče, bez bolesti a v klidu. Moc moc děkujeme a jsme šťastní, že teď máme tu nejlepší paní zubařku!

Barbora Turečková

K p. doktorce jsem poprvé přišla krátce po revoluci s několika chybějícími zuby , protože můj strach mě dovedl k prevenci zubů alá pohotovost, když už bolest nešla vydržet . Od té doby chodím pouze k ní, stará se o oba moje manžely , o druhou rodinu mého 1. manžela, o mě tři děti a teď už o mé první vnouče . Je to nejlepší lékař, kterého jsme jako rodina potkali. Děkuji jí i sestřičce za naprosto bezkonkurenční péči o naše zuby a i o naše strachy.)

Simona Malá

Jsem s paní doktorkou i její sestřičkou velice spokojený a děkuji jim za jejich profesionální a hlavně lidský přístup.

Roman Korejtko

Paní doktorka je nejlepší. Ošetření bez bolestné, děti ji zbožňují a těší se na příští návštěvu. Doporučujeme!!

Barbora Plachtová

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. zachránila nás. Syn(5let) měl panickou hrůzu ze zubařů, jeho ošetřování bylo pro velkou kazivost náročné, skončil i pod narkózou. Díky paní doktorce se již nechá ošetřit bez problémů. Její empatický přístup je neuvěřitelný. Jsme rádi, že syna ošetřuje právě ona.

Veronika Kocourková

Chodím k paní doktorce s 2 letou dcerou... Neskutečně úžasný přístup má paní doktorka k dětem, i přesto že malá byla na vytržení špatných zoubků, nebrání se další návštěvě. Paní doktorka i sestřička dělají skvělou atmosféru... Neznám snad pozitivnějšího zubaře než je paní doktorka Jelena. Už nikdy nikam jinam...

Simona Šmardova

Ráda bych poděkovala paní doktorce Lerchové za její lidský přístup, profesionalitu a skvělé ošetřování. Vždy jsem se zubního ošetření velmi bála, ale paní doktorka mě i se svou skvělou sestřičkou přesvědčila, že skutečně se není čeho bát, a i trhání zubu, které jsem absolvovala při poslední návštěvě může být zcela bezbolestné. Jsem velmi šťastná, že jsem se po několika letech, kdy jsem se odstěhovala, mohla opět vrátit k této skvělé lékařce. Ještě jednou opravdu moc děkuji.

Ivana Včelišová

Chtěl bych touto cestou poděkovat pani doktorce Lerchové za perfektni a hlavně bezbolestné ošetření. Byl jsem tento měsíc na trhání zubu a musím říct, že jsem měl opravdu strach z toho co mě čeká. Nejenom že jsem vůbec necítil bolest při trhání, ale ani po té co zuby přišly k sobě, tak mne nic nebolelo. Moc děkuji.

Michal Starosta

Paní doktorka Lerchová se o moje zuby stará už cca 30 let a já jsem s její prací celou dobu spokojen a to i s možností objednat se a na nic nečekat.

Pavel Havlík

Ráda bych vyjádřila hluboké poděkování paní doktorce Lerchové i její sestřičce za absolutně profesionální a nesmírně citlivý a lidský přístup v péči o mého syna (5 let).

Eva Havlasová

Vždy jsem měl strach z dentistů,už jak psali mí rodiče, špatné zkušenosti, ale už nemám, díky paní doktorce, dokonce i svou dceru jsem vzal s sebou, je jí rok a kousek,nádhera.Jestli chcete odborníka opravdového, tak paní doktorka Lerchová

Luboš Tintěra Junior

Paní doktorka Lerchová je velice milá dáma a vynikající odbornice. Od roku 1992, kdy otevřela svou ordinaci, pečuje o chrup celé naší rodiny pravidelně každých půl roku. Na její adresu jsme tenkrát narazili čistě náhodou v jednom časopisu, ale dodnes jsme za tu náhodu rádi. Po neuvěřitelně mizerných zkušenostech, které jsme měli s totalitním zdravotnictvím, máme dnes konečně lékařku, která je slušná, milá, vstřícná, neustále se vzdělává, pracuje s novými materiály, je skvělá protetička a navíc to umí i s dětmi. Ale hlavně: je v první řadě člověk a i v pacientovi vidí především člověka. Což se o každém lékaři u nás rozhodně říci nedá. Mívali jsme z návštěvy zubaře strach, ale to je dnes, díky paní doktorce, dávno minulostí.

manželé Tintěrovi